مدامکار آشکارساز مکشی Pro Point مدل‏های 1 و 2 را ارائه کرد

شرکت مدامکار آشکارسازهای مکشی مدل Pro Point را ارائه کرد. این محصول، نوعی راهکار منطقی و ساده برای بسیاری از محیط‏های متنوع است که در دو نوع Pro Point 1 و Pro Point 2 مخصوصاً برای نصب در جاهایی طراحی شده‏اند که سرویس‏دهی و خدمات به حسگرها در آینده امری سخت است.
یک آشکارساز دود نقطه‏ای درون محفظه‏ای قرار می‏گیرد که دارای یک مکنده کاملاً کنترل‏شده است و با یک شبکه لوله‏ای، نمونه‏ی نظارت‏شده هوا را به درون این محیط محافظتی می‏کشد. آشکارساز به کنترل‏پانل حریق اصلی متصل است و کنترل می‏شود.
تغییرات عاری از ولت برای هر دو حالت حریق و نقص به صورت محلی از طریق محفظه Pro Point فراهم گردیده است. دگمه‏های کنترلی برای تنظیم مکنده چندسرعتی در دستگاه قرار گرفته تا میزان جریان هوا را جهت تنظیمات مورد نیاز لوله نمونه‏بردار تصحیح کند. کلیه حالت‏های کارکرد و پارامترهای آشکارساز مکشی از طریق صفحه نمایش LCD داخلی نمایش می‏یابد.
برخی از ویژگی‏های این سیستم
• قابل استفاده در حسگرهای آدرس‏پذیر سری 6000PLUS
• قابل استفاده در حسگرهای دود استاندارد یا حسگرهای چندحالتی
• نمایشگر حالت کلی LED برای موارد و شرایطی همچون برق، نقص و موقعیت حریق
• قابلیت عاری از ولت تغییرات حریق و نقص از طریق اتصال‏ها
• پایش میزان جریان هوا به درون لوله نمونه‏برداری
• صفحه نمایش LCD چندقابلیتی
• ایزولاتورهای لوپ داخلی
آشکارساز مکشی نقطه‏ای برای شناسایی مطمئن دود با استفاده از حسگر عملکرد بالا و اپتیکال آدرس‏پذیر، دیجیتال و فعل و انفعالی شرکت Protec کار می‏کند و از مؤلفه تشخیص تجمع نور بهره می‏برد و پاسخ سریعی را به سیگنال حریق ارائه می‏دهد.
شرکت مدامکار مشاور، طراح و مجری سیستم‌های هوشمند اعلام و اطفاء حریق به شمار می‌‌رود و تاکنون به تجهیز بیش از پانصد پروژه سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق و ایمنی پرداخته است. این شرکت نمایندگی انحصاری شرکت Protec در ایران است.

محل قرارگیری: خانه اخبار مدامکار آشکارساز مکشی Pro Point مدل‏های 1 و 2 را ارائه کرد