مدامکار به ارائه نوآورانه‌ترین آشکارساز مکشی دنیا می‌پردازد

آشکارسازهای مکشی به شکل روزافزونی و به دلایل مختلف در کاربردهای گوناگون نصب می‌شوند. بنابراین ضروری است که این نوع آشکارساز در میان طیف وسیعی از انواع گوناگون حریق بتواند به کار شناسایی بپردازد. شرکت مدامکار در اقدامی جدید به ارائه محصول جدیدی از شرکت Protec، تولیدکننده‌ی انگلیسی و برتر محصولات اطفای حریق پرداخت. مدل هیبریدی و جدید Cirrus ساخت این شرکت تنها آشکارساز مکشی چندسنسوری دنیاست و در مقایسه با آشکارسازهای دیگر می‌تواند دود و حریق را در موقعیت‌ها و شرایط گوناگون شناسایی نماید.
قابلیت‌های کلیدی:
• فن‌آوری آشکارساز Cloud Chamber (CCD) برای شناسایی ذرات نامرئی حریق (اجزایی که از نظر دتکتورهای LED و لیزری قابل شناسایی نیست)
• عملکرد بالا و بسیار خوب آشکارسازهای Scatter Chamber (SCD) برای شناسایی ذرات دود بزرگ و کوچک
• قابلیت تصمیم‌گیری و اعلام هشدار هوشمند به صورت یکپارچه و مستقل با استفاده از الگوریتم‌های پیچیده
• بیشترین میزان حساسیت در میان تمامی آشکارسازهای مکشی
• مقاوم در برابر اعلام هشدار کاذب به دلیل گرد و غبار، رطوبت و تغییرات دمایی
• امکان خروجی‌های پیش‌آلارم قابل برنامه‌دهی و چهار خروجی آلارم قابل برنامه‌دهی
• امکان استفاده از 1 تا 4 لوله دریافت‌کننده‌ی نمونه با امکان پایش جریان هوا به صورت یکپارچه
این آشکارساز در ساختارهایی با حساسیت بالا، حساسیت معمول و محیط‌‌هایی سخت قابل استفاده است. این محیط‌ها شامل موارد زیر می‌شود:
مراکز رایانه‌ای، اتاق‌های پاک، مراکز داده، اتاق‌های کنترل، موتورخانه‌ها، محیط‌های نگهداری و آرشیو، اتاق‌های بدون انعکاس، محیط‌های پردازش داده‌های الکترونیک (EDP)، ساختمان‌های تاریخی، موزه‌ها، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، کلیساها و مکان‌های مذهبی، گالری‌های هنری، انبارهای پاک، انبارهای آلوده، ورزشگاه‌های سرپوشیده، تأسیسات نگهداری سرد، تأسیسات تولیدی با محیط‌های ناپاک، محیط‌های تولید مواد غذایی، تأسیسات تولید کاغذ، پایانه‌های حمل و نقل، محیط‌های غیرقابل دسترسی، زندان‌ها و بسیاری از محیط‌های دیگر.
شرکت مدامکار با سابقه‏ترین شرکت در زمینه مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم‏های هوشمند اعلام و اطفاء حریق در ایران است و تاکنون بیش از هفتصد پروژه را با استفاده از تجهیزات کمپانی‏های اروپایی که نمایندگی آنها را داراست به این گونه سیستم‏ها مجهز نموده است.

 

 

 

محل قرارگیری: خانه اخبار مدامکار به ارائه نوآورانه‌ترین آشکارساز مکشی دنیا می‌پردازد