اخبار

تجهیز ساختمان تئاتر شهر به سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر

theater

شرکت مدامکار در اقدامی تازه و در رقابتی تنگاتنگ با شرکت‏ها و برندهای دیگر، برنده مناقصه تجهیز ساختمان تئاتر شهر به سیستم کشف و اعلام حریق هوشمند آدرس ‏پذیر گردید. بر این اساس شرکت مدامکار موظف است که طراحی موجود را بر اساس ضوابط استانداردهای بین‏ المللی اصلاح و با استفاده از تجهیزات کمپانی معتبر Protec انگلستان، ساختمان تئاتر شهر را به سیستم اعلام حریق آدرس‏ پذیر مجهز نماید.

از جمله تجهیزاتی که در این طرح مورد استفاده قرار می‏گیرد می‏توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. انواع سنسورهای هوشمند آدرس‏ پذیر ترکیبی، دودی و حرارتی
  2. دتکتور هوشمند کشف حریق از طریق مکش هوا با استفاده از تکنولوژی Cloud Chamber
  3. کابل کشف حرارت (LHD) جهت سینی‏ های کابل
  4. بیم دتکتورهای دودی (Optical Smoke Beam Detector)

مجموعه تئاتر شهر تهران بزرگ‌ترین مجموعه نمایش تئاتر ایران است که در سال ۱۳۴۶ توسط مهندس امیرعلی سردار افخمی طراحی شد و ساخت آن پنج سال به طول انجامید. این مجموعه در روز هفتم بهمن ۱۳۵۱ با روی صحنه رفتن نمایش باغ آلبالو نوشته آنتوان چخوف و به کارگردانی آربی اوانسیان و با بازی داریوش فرهنگ، سوسن تسلیمی، مهدی هاشمی، فهیمه راستکار و پرویز پورحسینی به عنوان نوین‏ترین سالن تئاتر تهران افتتاح گردید.

در آغاز تئاتر شهر و اجرای تئاترها زیر سرپرستی سازمان جشن هنر شیراز بود ولی پس از چندی به سازمان رادیو تلویزیون ملی ایران واگذار شد. این مجموعه از معماری زیبایی برخوردار است و جزء میراث فرهنگی کشور محسوب می‌شود. مجموعه تئاتر شهر در چهارراه ولیعصر (تقاطع خیابان انقلاب و خیابان ولیعصر) در مجاورت پارک دانشجو در تهران قرار گرفته است و محوطه سنگفرشی وسیع و زیبایی دارد.

شرکت مدامکار با سابقه ‏ترین شرکت در زمینه مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم‏های هوشمند اعلام و اطفاء حریق در ایران است و تاکنون بیش از هفتصد پروژه را با استفاده از تجهیزات کمپانی‏ های اروپایی که نمایندگی آنها را داراست به این گونه سیستم‏ها مجهز نموده است.


WeCreativez WhatsApp Support
ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد. از صبر شما سپاس گزاریم!
ما در کنار شما خواهیم بود.